Ładowanie...
Wesela

Wesela w Kazimierzu Dolnym

Każdy z nas skrycie marzy o weselu jak z bajki. W Kazimierzu mieście dla zakochanych, w Hotelu Dwa Księżyce te marzenia mogą się spełnić!

Doskonała lokalizacja naszego hotelu, klimatyczny, charakter wnętrz, bajkowy ogród oraz kompleksowa obsługa i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęć weselnych.

Lokal na wesele

Przestronna i jasna sala hotelu to doskonałe miejsce na wesele lub zaręczyny w Kazimierzu Dolnym. Bogata oferta weselna oparta o szeroki wybór potraw przygotowanych przez Szefa Kuchni Restauracji Dwa Księżyce sprosta wysokim oczekiwaniom Państwa Młodych. Nasza sala weselna, która pomieści maksymalnie 100 osób  jest zawsze perfekcyjnie przygotowana na przyjęcie Pary Młodej i jej Gości. Dzięki wsparciu i pomocy personelu będą mogli Państwo stworzyć niezapomnianą uroczystość na miarę swoich potrzeb. Profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe oraz malownicza okolica to jedne z wielu zalet organizacji wesela w Kazimierzu Dolnym.

Doskonale wiemy, jak skomplikowanym i czasochłonnym procesem jest organizacja wesela, więc proponujemy przyszłym małżonkom kompleksowe rozwiązania. Współpracujemy z pracowniami florystycznymi, pomożemy wybrać najlepszy tort weselny, zarezerwujemy bryczkę, umówimy fryzjera, wizażystkę, polecimy fotografa, zespół weselny i zadbamy o każdy szczegół tego wyjątkowego dla Państwa dnia. Wesela w Kazimierzu Dolnym zorganizowane przez Hotel Dwa Księżyce to kompleksowa oferta dostosowana do potrzeb Pary Młodej oraz Gości weselnych.

Zapraszamy na portal „Wesela z klasą”

 

Poniżej przykładowe oferty, chętnie odpowiemy również na Państwa dodatkowe pytania lub stworzymy indywidualną ofertę.