Ładowanie...
Hotel Dwa Księżyce w Kazimierzu Dolnym

Hotel „DWA KSIĘŻYCE” to trzy gwiazdkowy hotel usytuowany w Kazimierzu Dolnym tuż przy kazimierskiej promenadzie wiślanej, w odległości 250 m od Rynku. Z okien hotelowych rozciąga się przepiękny widok na Wisłę, kazimierską Farę, ruiny zamku oraz Basztę.

Dogodna lokalizacja hotelu w Kazimierzu Dolnym oraz wyjątkowe recepcjaotoczenie sprawiają, że jest on doskonałym miejscem zarówno do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych, jak i rodzinnych uroczystości. Wiekowe zabytki oraz mnóstwo terenów zielonych w pełnym uroku mieście to znak rozpoznawczy Kazimierza Dolnego. Profesjonalna obsługa, komfortowe pokoje oraz niezliczona ilość atrakcji to gwarancja udanego wypoczynku.

Przestronna i jasna sala konferencyjna jest miejscem gdzie można zorganizować szkolenia firmowe, eventy oraz imprezy integracyjne dla pracowników. Zapewniamy doskonale wyposażone pomieszczenia, a także kompleksową obsługę gastronomiczną. Hotel Dwa Księżyce w Kazimierzu Dolnym organizuje także imprezy koktajlowe oraz eleganckie bankiety firmowe.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje standardowe, pokoje o podwyższonym standardzie oraz apartamenty. Osobom, które szczególnie cenią sobie wypoczynek na łonie natury proponujemy domki wolnostojące znajdujące się w hotelowym ogrodzie. Klimatyczny ogródek letni jest miejscem, które wszyscy z przyjemnością odwiedzają. Przytulne pokoje sprzyjają wypoczynkowi, a miasto Kazimierz – „Perła polskiego renesansu” zaprasza do oryginalnego spędzania wolnego czasu.

Wizytówką hotelu jest zlokalizowana w nim Restauracja Dwa Księżyce. Nastrojowe pomieszczenie z kominkiem, muzyka na żywo i wyśmienita kuchnia, czerpiąca inspiracje zarówno z tradycji polskiej, jak i międzynarodowej, są gwarancją miłego pobytu i wspaniałych kulinarnych doznań.

Specjalne menu dla najmłodszych Gości oraz letni plac zabaw w ogródku sprzyjają też wszystkim, którzy stawiają na wypoczynek rodzinny.

W hotelu w Kazimierzu Dolnym miło widziani są także czworonożni przyjaciele naszych Gości. Hotel Dwa Księżyce z przyjemnością uświetnia również wszelkie wydarzenia rodzinne. Każdy, kto zorganizuje tu komunię, wesele, chrzciny, czy inną uroczystość, z pewnością na długo zachowa miłe wspomnienia i niejednokrotnie tu wróci.

Hotel akceptuje pobyt zwierząt za dodatkową opłatą.

Zarówno w hotelu, jak i restauracji jest dostępna sieć Wi-Fi oraz bezpłatny parking dla Gości.

Hotel Dwa Księżyce posiada:

  • Elegancką i klimatyczną restauracje
  • Salę bankietowa do 100 osób
  • Ogródek patio z przestrzenią do grillowania
  • Apartament biznesowy na kameralne spotkania
  • Monitorowany bezpłatny  parking
  • Dostęp do Wi-Fi na terenie całego hotelu
  • Plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnia, huśtawka, trampolina)
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
  • Wypożyczalnię rowerów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego hotelu w Kazimierzu Dolnym.