Ładowanie...
Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa Hotelu i Restauracji „Dwa Księżyce”

Jeśli szukacie wyjątkowego podarunku dla bliskich Wam osób – proponujemy zakup Karty Podarunkowej Hotelu i Restauracji „Dwa Księżyce”. Uroczy pobyt w Kazimierzu Dolnym, romantyczna kolacja przy świecach i butelce szlachetnego wina, czy rodzinny obiad to prezent, którego obdarowana osoba na pewno nie zapomni…

Kartę wykorzystać można na wszelkie usługi świadczone na terenie naszego obiektu. O wysokości kwoty

dowolnej, widniejącej na karcie oraz ewentualnym jej przeznaczeniu decydujecie Państwo. Państwa Prezent nie jest w żaden sposób ograniczony.

Jak zakupić kartę…?

Proponujemy trzy sposoby zakupu Karty Podarunkowej:

  • w Recepcji hotelu – po wpłacie uzgodnionej kwoty (gotówka/karta) otrzymują Państwo wypełnioną kartę, gotową do wręczenia komuś bliskiemu;
  • zamówienie telefoniczne, przy którym podają Państwo niezbędne do wystawienia karty dane oraz ustalają jej wartość. Uzgodnioną kwotę przelewają Państwo na nasz rachunek bankowy, po czym otrzymują Państwo Kartę Podarunkową za pośrednictwem poczty lub kuriera (*opcja dodatkowo płatna według taryfy firmy kurierskiej)
  • zamówienie e-mailem – zamówioną kartę wysyłamy do Państwa po zaksięgowaniu wpłaty podanej kwoty na naszym rachunku bankowym.