Ładowanie...
Restauracja

Jeżeli szukacie Państwo eleganckiego lokalu, kuchni bliskiej doskonałości oraz przytulnej i nastrojowej atmosfery – lepiej trafić nie mogliście.

menu karta 2024

OBIADY DLA GRUP W ATRAKCYJNEJ CENIE

Serdecznie zapraszamy do Restauracji „Dwa Księżyce” – określanej przez Gości mianem jednej z najlepszych w Kazimierzu Dolnym.
Ciepło płonącego kominka, magiczny blask świec, delikatne dźwięki pianina to właśnie doznania, które stają się Państwa udziałem podczas wyśmienitego posiłku w hotelowej restauracji w Kazimierzu Dolnym.

 

Wieloletnie doświadczenie Szefa Kuchni, które sprawia, że potrawy spod znaku „Dwóch Księżyców” są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Podajemy dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Przyrządzamy je z najlepszej jakości produktów w sposób tradycyjny, naturalny i zdrowy, ale przede wszystkim – wyjątkowy. Dania, które może już Państwo znacie, może już gdzieś ich próbowaliście, nabierają zupełnie nowego smaku i wymiaru. Ten aromat chce się zabrać ze sobą do domu. Restauracja w Kazimierzu Dolnym to doskonałe miejsce to odpoczynku i relaksu. Dokładamy wszelkich starań aby spędzone u nas czas na długo pozostał w pamięci Gości.

Oprócz alkoholi z różnych stron świata mogą Państwo zasmakować win z okolicznych winnic oraz innych  lubelskich trunków.
Aromatyczna poranna kawa podana na tarasie otoczonym zielenią, w tle szum fontanny i śpiew ptaków, to recepta na doskonały początek dnia.

Restauracja w Kazimierzu Dolnym zapewnia Gościom różnorodność doznań smakowych w eleganckim, nowoczesnym i wnętrzu o ciekawym designie. Niezależnie od tego, czy są Państwo kulinarnymi tradycjonalistami, czy preferują bardziej wyszukane zdania, z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie spośród propozycji w naszej karcie.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do hotelowych ogrodów  gdzie znajduje się cudownie szumiąca kaskada wodna oraz zadaszona, kilkunastoosobowa altana. Odpoczynek i chwila wytchnienia przyda się każdemu, bo przecież wieczorem w drugim ogrodzie może czekać na Państwa grupa przyjaciół i grill.