Ładowanie...
Konferencje, szkolenia

Konferencje i szkolenia w Kazimierzu Dolnym

Zajmujemy się organizacją konferencji i szkoleń w Kazimierzu Dolnym. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji jesteśmy doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy jasne, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia, doskonale przygotowane pod względem technicznym. Nasze zaplecze gastronomiczne pozwala nam zapewnić uczestnikom spotkań przerwy kawowe, obiady i kolacje przygotowane przez hotelową restaurację.

Organizujemy także imprezy koktajlowe lub eleganckie bankiety towarzyszące odbywającym się u nas spotkaniom.

konferencje

Kluczem do zorganizowania udanego spotkania firmowego jest wybór takiego miejsca, które pozwala na połączenie pracy z wypoczynkiem. W bliskim sąsiedztwie Hotelu Dwa Księżyce znajduje się mnóstwo atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu uczestnikom szkolenia lub konferencji w Kazimierzu Dolnym.

Ceny usług konferencyjnych i hotelowych podlegają negocjacji w zależności od terminu, wielkości grupy i długości pobytu. Poniżej nasza przykładowa oferta. Chętnie dostosujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb, w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!