Ładowanie...
Apartamenty studio

Apartamenty w Kazimierzu Dolnym

Do dyspozycji Gości odwiedzających Hotel Dwa Księżyce w Kazimierzu Dolnym oddajemy dwa luksusowe apartamenty – Księżycowy Apartament Dwupoziomowy i Księżycowy Apartament przy Rynku. Każdy z proponowanych przez nas apartamentów to nowoczesny i ekskluzywny lokal dla najbardziej wymagających Gości.

Nocleg w jednym z naszych apartamentów w Kazimierzu Dolnym to niepowtarzalna okazja na komfortowy wypoczynek w sercu miasta. Dogodna lokalizacja hotelu ułatwia Gościom dostęp do wszelkich atrakcji, a ilość hotelowych udogodnień zachwyci nawet najbardziej wymagających. Wyposażenie apartamentów obejmuje wszystko, co niezbędne podczas wakacyjnego lub służbowego pobytu. Pięknie zaprojektowana przestrzeń apartamentów w Kazimierzu Dolnym zapewnia Gościom komfort oraz wysokie doznania estetyczne.

Hotel Dwa Księżyce to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżają do Kazimierza Dolnego w celach prywatnych, jak również tych podróżujących biznesowo. Jest to także idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi szukających wygodnego noclegu blisko centrum miasta i Wisły. Apartamenty w Kazimierzu Dolnym to połączenie luksusu i wyrafinowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.