Ładowanie...
Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe w Kazimierzu Dolnym

Dla wielu rodzin uroczystość Chrztu, czy Pierwszej Komunii Świętej to nie tylko ważny dzień w życiu dziecka, ale również niemały wysiłek, by zorganizować przyjęcie dla zaproszonych Gości. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych w Kazimierzu Dolnym. Doskonała kuchnia i znakomicie urządzone sale w dogodnej lokalizacji to sposób na udane rodzinne przyjęcie, bankiet i spotkanie firmowe.

Kompleksowa obsługa przyjęć okolicznościowych

Zapewnimy Państwu kompleksową organizację każdej imprezy rodzinnej i firmowej. Od ustalenia menu razem z Państwem, przez zamówienie dodatkowych atrakcji dla dzieci, aż po zapewnienie programów animacyjnych, wyborze alkoholi oraz całej oprawy Państwa uroczystości. Organizujemy niezapomniane wesela w Kazimierzu Dolnym o czym świadczą opinie zadowolonych Gości. Zajmujemy się także organizacją przyjęć komunijnych, jubileuszów, spotkań biznesowych oraz innych przyjęć okolicznościowych w Kazimierzu Dolnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę gastronomiczną, dbamy o spójny charakter menu, dostosowując potrawy do charakteru uroczystości.

Postaramy się, by każde przyjęcie było dla Państwa oraz zaproszonych Gości niezapomnianym wydarzeniem. Cieszymy się, że możemy być z Państwem w najważniejszych momentach Waszego życia. Hotel Dwa Księżyce to idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego w Kazimierzu Dolnym.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegółową ofertę lub sprawdź dostępność terminów – wszelkie pytania dotyczące przyjęć okolicznościowych prosimy kierować na podany niżej adres mailowy.

e-mail: recepcja@dwaksiezyce.com.pl,  tel. 504 234 222 lub 81 881 08 33

 

walentynki kazimierz dolny